GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Tanımlanmış ve ölçülebilir kalite kriterlerine uygun, fiziksel, kimyasal veya mikrobiyolojik açıdan herhangi bir bulaşma olmamış, insan sağlığını tehlikeye sokmayacak ürünlerin üretilmesini ve müşteriye sunulmasını sağlamaktır.

Süt ve Süt ürünlerimizin üzerindeki markamız bu ürünlerin iyi üretim uygulamaları ile güvenilir ürünler olduğuna, yasal ve müşteri gerekliliklerini karşıladığına ilişkin taahhüdümüzdür.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimiz; işimizin odak noktasıdır. Görevimiz; müşteri isteklerini anlamak ve beklentilerine hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermektir.
Yönetimimiz; “Operasyonel Mükemmellik” olarak tanımlanan;

Önce İş Güvenliği

Doğru Zamanda Doğru Miktarda Üretim

Kaliteli Üretim

En Uygun Maliyetle Üretimi gerçekleştirmek için süreçlere liderlik eder.

Çalışanlarımız; şirket politikasının oluşturulmasında, müşteri talepleri dahil uygulanabilir şartları yerine getirmeyi ve süreçlerini iç ve dış bağlamı gözeterek risk ve fırsat yönlü analizlerle sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.

Tedarikçi ve iş ortaklarımız; ile sistem gereklilikleri konusundaki bilincimizi karşılıklı faydaya dayalı ilişkiler kapsamında geliştiriyoruz.

Yörsan; kalite, gıda güvenliği kapsamındaki faaliyetlerini bilimsel verilere dayalı, önleyici yaklaşım, açık iletişim, takım çalışmaları ve denetimlerle tüm organizasyonunda mükemmel olarak yürütmeyi hedefler.