ÜRÜNLERİMİZ

Yörsan adının geleceğe taşınması için, Türkiye’nin önde gelen süt ve süt ürünleri üreticisi olarak, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin bize olan güveninden ve dürüstlük ilkemizden asla taviz vermeyiz. Dürüstlük, Yörsan’ın kalite yönetimi politikasının temelini oluşturmaktadır.
Bu doğrultuda; süt ürünleri üretiminde çevreye duyarlı bir şekilde, çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak, yönetim sistemlerinin sürekli gözden geçirilmesi, geliştirilmesi ve iyileştirilmesi çalışmalarını aralıksız olarak yürütmekteyiz.

TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

Ülkemizde TSE EN ISO 9000 kalite standardı belgesini 1997 yılında ilk alan süt ve süt ürünleri firması Yörsan’dır.
Tasarım aşamasından başlayarak üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamaları kapsayan ve sürekli gelişmeyi hedefleyen Kalite Yönetim Sisteminin uygulanmasıyla müşteri memnuniyeti, kalitenin her aşamada uygulanmasıyla müşteri güveni, kuruluşta kalite anlayışının gelişimi ve çalışanların tatmini ve üretimde verimlilik sağlamaktadır.

TS ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi
Bir gıda zincirinde hammadde temininden başlayarak, gıda hazırlama, işleme, üretim, ambalajlama, depolama ve lojistik gibi değer zincirinin her aşamasında analizler yaparak, gerekli yerlerde kritik kontrol noktalarını belirleyen ve bu noktaları izleyen herhangi bir problemi henüz oluşmadan önleyen sistemin korunmasını sağlayarak belirli normlara uygun ve güvenilir gıdaların üretilmesine yarayan bir gıda güvenliği sistemidir.

TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi
Çevre politikamız ve amaçlarımızla uyumlu olarak, faaliyetlerimizin ve ürünlerimizin çevre üzerindeki etkilerini kontrol etmek suretiyle, üretimimize çevre duyarlılığı bilinciyle devam etmekteyiz. Çevre Yönetim Sisteminin uygulanması ile ulusal ve uluslararası mevzuat gereklilikleri yerine getirilmekte, Acil durumlara ve kazalara karşı hazırlıklı bulunarak mesuliyetle sonuçlanan kaza vb. olayların yaşanmaması sağlanmakta ve çevre kirliliği kaynaktan başlayarak kontrol altına alınıp, azaltılmaktadır.

TS EN ISO 17025 Laboratuvar Yeterlilik Belgesi
2004 yılında kalite sağlama laboratuvarımız, Laboratuvar Yeterlilik Belgesi almıştır. Yörsan, süt sektöründe Laboratuvar Yeterlilik Belgesi’ne sahip olan ilk süt ve süt ürünleri firmasıdır, gıda sektöründe ise bu belgeyi almaya ilk hak kazanan öncü firmalardandır. Laboratvuar Yeterlilik Belgesi’nin tüm şartlarının sağlanması ile kalite sağlama laboratuvarımızda bir yönetim sistemi uygulandığı, bu sistemin teknik olarak yeterli olduğu ve geçerli teknik sonuçların sağlandığı ortaya konlmuştur. Bu belge, üretimin her aşamasında ve ürünlerde kalitenin sağlandığının güvencesidir.

Kalite Belgelerini İnceleyin